Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
CWKS Pakoma Watykan
Skrzydłowy Тактики 5_3_2
41% Володіння 59%
51% Гра на половині 49%
10 Удари 16
1 Фоли 1
0 Жовті картки 1
0 Червоні картки 0
1 Положеннь поза грою 0
52.3 Середні показники 61.5
excellent Удари excellent
solid Паси excellent
solid Відбір excellent


5 хвилина.
Amar віддає пас. Трохи високо... Koczy грає технічно і обігрує. Koczy віддає пас в один дотик. Tărăşilă встигає дотягнутись першим до м`яча. Tărăşilă росмахується, удар... Мяч влучає у стійку воріт.
Який був момент!

13 хвилина.
Bengoechea приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді Kornek намагається віддати пас. Tărăşilă віддає прострільну передачу. Monteil невміло приймає м`яч. Та я у школі краще грав! Monteil мав просто чудову можливість забити.
Дуже близько!

18 хвилина.
Tămâie наближається до м`яча. Koczy наздоганяє суперника та відбирає м`яч ззаду. Koczy віддає пас в потрібний момент. Monteil наближається до м`яча. Monteil пробиває. Karavokiris в неймовірному стрибку дістає м`яч і змінює його траекторію. Оплески воротареві!

27 хвилина.
Czwertyński наближається до м`яча. Mäntylaakso наздоганяє суперника та відбирає м`яч ззаду. Amar фолить. Amar отримує попередження.

37 хвилина.
Tărăşilă віддає пас в потрібний момент. Mansız встигає дотягнутись першим до м`яча. Monteil наздоганяє суперника та відбирає м`яч ззаду. Monteil пробиває. Karavokiris відчайдушно намагається втримати м`яч.
ГОООООООООЛ!!!
CWKS Pakoma - Watykan 0:1

43 хвилина.
Tărăşilă навішуєєєє... Гарний пас! Monteil невміло приймає м`яч. Та я у школі краще грав! Monteil намагається віддати пас. Koczy грає технічно і обігрує. Koczy мав просто чудову можливість забити. Воротяр припускається жахливої помилки, впускаючи легкий м`яч. Koczy відправляє "шкіряного" високо в повітря. До мяча підбігає Monteil, у нього проблеми з прийомом мяча. Monteil пробиває.
ГОООООООООЛ!!!
CWKS Pakoma - Watykan 0:2

45 хвилина.
М`яч виходить за межі поля. Chimán виходить на поле. Глядачі аплодують.

Тайм закінчився, гравці йдуть до роздягальні. Фани аплодують, чудова гра з обох сторін.
Статистика тайму: гра на половині CWKS Pakoma 56%, Watykan 44%.
CWKS Pakoma - Watykan 0:2

46 хвилина.
Czwertyński встигає дотягнутись першим до м`яча. Czwertyński віддає пас. Трохи високо... Karantinos приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді Mäntylaakso грає технічно і обігрує. Mäntylaakso пробиває. Pardon в неймовірному стрибку дістає м`яч і змінює його траекторію. Оплески воротареві! Mäntylaakso в падінні б`є головою.
Дуже близько!

54 хвилина.
Bengoechea грає технічно і обігрує. Bengoechea віддає пас в один дотик. Mäntylaakso наближається до м`яча. Mäntylaakso мав просто чудову можливість забити.
ГОООООООООЛ!!!
CWKS Pakoma - Watykan 1:2

58 хвилина.
Mansız наздоганяє суперника та відбирає м`яч ззаду. Mansız віддає пас. Трохи високо... Mäntylaakso приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді Goryl встигає дотягнутись першим до м`яча. Goryl мав просто чудову можливість забити. Воротар не втримав м`яч. Діряві руки! Doumen встигає дотягнутись першим до м`яча. Doumen віддає пас. Трохи високо... Mansız грає технічно і обігрує. Monteil спритно перехопив пас. Monteil росмахується, удар... Воротар не втримав м`яч. Діряві руки!

62 хвилина.
До мяча підбігає Chimán, у нього проблеми з прийомом мяча. Kornek встигає дотягнутись першим до м`яча. Kornek віддає пас в один дотик. Monteil грає технічно і обігрує. Monteil пробиває. Воротяр припускається жахливої помилки, впускаючи легкий м`яч.

66 хвилина.
Аут. Kornek вкидає м`яч. Tărăşilă віддає прострільну передачу. Monteil грає технічно і обігрує. Monteil мав просто чудову можливість забити.
Який був момент!

66 хвилина.
Karavokiris виносить м`яч з лінії воріт. М`яч виходить за межі поля. Kornek вкидає м`яч. Monteil встигає дотягнутись першим до м`яча. Monteil пробиває.
Удар, гоооолл!! Ні... М`яч пролітає поруч зі стійкою.

72 хвилина.
Karantinos наближається до м`яча. Karantinos відправляє "шкіряного" високо в повітря. Mäntylaakso наближається до м`яча. Mäntylaakso мав просто чудову можливість забити.
ГОООООООООЛ!!! Рівна гра з обох сторін.
CWKS Pakoma - Watykan 2:2

74 хвилина.
Vehkamäki віддає пас в центр. Porrato приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді Karantinos відправляє "шкіряного" високо в повітря. Goryl грає технічно і обігрує. Goryl мав просто чудову можливість забити. Pardon намагається втримати м`яч, але той висковзає з його рук.

75 хвилина.
Monteil приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді Tărăşilă наближається до м`яча. Tărăşilă навішуєєєє... Гарний пас! Koczy встигає дотягнутись першим до м`яча. Koczy росмахується, удар...
Який був момент!

81 хвилина.
Bengoechea віддає прострільну передачу. Karantinos грає технічно і обігрує. Karantinos віддає пас в центр. Goryl грає технічно і обігрує. Goryl росмахується, удар... Pardon виносить м`яча. До мяча підбігає Amar, у нього проблеми з прийомом мяча. Mäntylaakso грає технічно і обігрує. Mäntylaakso мав просто чудову можливість забити. Мяч пройшов, але недостатньо, він зачепив штангу.

85 хвилина.
Monteil встигає дотягнутись першим до м`яча. Vehkamäki грає технічно і обігрує. Monteil наздоганяє суперника та відбирає м`яч ззаду. Monteil мав просто чудову можливість забити.
ГОООООООООЛ!!!
CWKS Pakoma - Watykan 2:3

Тайм закінчився, гравці йдуть до роздягальні. Фани аплодують, чудова гра з обох сторін.
Статистика тайму: гра на половині CWKS Pakoma 47%, Watykan 53%.
CWKS Pakoma - Watykan 2:3