Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
CWKS Pakoma Watykan
Skrzydłowy Taktika 5_3_2
41% Držanie lopty 59%
51% Hra na polovici 49%
10 Strely 16
1 Fauly 1
0 Žlté karty 1
0 Červené karty 0
1 Postavenia mimo hry 0
52.3 Priemerná známka 61.5
excellent Útočenie (streľba) excellent
solid Tvorenie hry (prihrávanie) excellent
solid Obrana (bránenie) excellent


5 minúta.
Amar prihráva, no lopta letí vysoko. Koczy získava loptu. Koczy prihráva z prvej. Tărăşilă sa dostáva k lopte ako prvý. Tărăşilă si chystá loptu na strelu a páli... Lopta triafa tyč!
Skvelá šanca!

13 minúta.
Bengoechea hlavičkuje. Kornek rozmýšľa, komu prihrať. Tărăşilă prihráva spoluhráčovi do uličky. Monteil chytá loptu. Monteil má famózny ťah na bránu.
To bolo tesné.

18 minúta.
Tămâie sa dostáva k lopte. Koczy oberá súpera o loptu zozadu. Koczy sa snaží presne nájsť spoluhráča. Monteil sa dostáva k lopte. Monteil strieľa. Karavokiris zázračne mení smer lopty.

27 minúta.
Czwertyński sa dostáva k lopte. Mäntylaakso oberá súpera o loptu zozadu. Amar fauluje. Amar je napomenutý.

37 minúta.
Tărăşilă sa snaží presne nájsť spoluhráča. Mansız sa dostáva k lopte ako prvý. Monteil oberá súpera o loptu zozadu. Monteil strieľa. Karavokiris sa zúfalo pokúša dosiahnuť na loptu.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
CWKS Pakoma - Watykan 0:1

43 minúta.
Tărăşilă sa snaží o okamžitú prihrávku. Monteil chytá loptu. Monteil rozmýšľa, komu prihrať. Koczy získava loptu. Koczy má famózny ťah na bránu. Brankár robí hlúpu chybu a stráca ľahkú loptu. Koczy kope loptu vysoko do vzduchu. Monteil má drobné problémy s chytením lopty. Monteil strieľa.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
CWKS Pakoma - Watykan 0:2

45 minúta.
Lopta letí mimo ihriska. Chimán vstupuje na ihrisko s jasnými pokynmi.

Hráči mieria po záverečnom hvizde do kabín. Fanúšikovia tlieskajú obom tímom za výborný výkon.
Štatistika tohoto polčasu (hra na polovici): CWKS Pakoma 56%, Watykan 44%.
CWKS Pakoma - Watykan 0:2

46 minúta.
Czwertyński sa dostáva k lopte ako prvý. Czwertyński prihráva, no lopta letí vysoko. Karantinos hlavičkuje. Mäntylaakso získava loptu. Mäntylaakso strieľa. Pardon zázračne mení smer lopty. Mäntylaakso výborne hlavičkuje.
To bolo tesné.

54 minúta.
Bengoechea získava loptu. Bengoechea prihráva z prvej. Mäntylaakso sa dostáva k lopte. Mäntylaakso má famózny ťah na bránu.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
CWKS Pakoma - Watykan 1:2

58 minúta.
Mansız oberá súpera o loptu zozadu. Mansız prihráva, no lopta letí vysoko. Mäntylaakso hlavičkuje. Goryl sa dostáva k lopte ako prvý. Goryl má famózny ťah na bránu. Brankárovi sa lopta vyšmykla. Je to babrák! Doumen sa dostáva k lopte ako prvý. Doumen prihráva, no lopta letí vysoko. Mansız získava loptu. Monteil šikovne vystihol rozohrávku súpera. Monteil si chystá loptu na strelu a páli... Brankárovi sa lopta vyšmykla. Je to babrák!

62 minúta.
Chimán má drobné problémy s chytením lopty. Kornek sa dostáva k lopte ako prvý. Kornek prihráva z prvej. Monteil získava loptu. Monteil strieľa. Brankár robí hlúpu chybu a stráca ľahkú loptu.

66 minúta.
Vhadzovanie. Kornek vhadzuje loptu. Tărăşilă prihráva spoluhráčovi do uličky. Monteil získava loptu. Monteil má famózny ťah na bránu.
Skvelá šanca!

66 minúta.
Karavokiris vykopuje loptu ďaleko od brány. Lopta letí mimo ihriska. Kornek vhadzuje loptu. Monteil sa dostáva k lopte ako prvý. Monteil strieľa.
Chýbalo len pár centimetrov.

72 minúta.
Karantinos sa dostáva k lopte. Karantinos kope loptu vysoko do vzduchu. Mäntylaakso sa dostáva k lopte. Mäntylaakso má famózny ťah na bránu.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!! Skóre je vyrovnané!
CWKS Pakoma - Watykan 2:2

74 minúta.
Vehkamäki centruje. Porrato hlavičkuje. Karantinos kope loptu vysoko do vzduchu. Goryl získava loptu. Goryl má famózny ťah na bránu. Pardon sa snaží dostať loptu do svojich rúk, ale tá mu vypadáva.

75 minúta.
Monteil hlavičkuje. Tărăşilă sa dostáva k lopte. Tărăşilă sa snaží o okamžitú prihrávku. Koczy sa dostáva k lopte ako prvý. Koczy si chystá loptu na strelu a páli...
Skvelá šanca!

81 minúta.
Bengoechea prihráva spoluhráčovi do uličky. Karantinos získava loptu. Karantinos centruje. Goryl získava loptu. Goryl si chystá loptu na strelu a páli... Pardon vyráža loptu do bezpečia. Amar má drobné problémy s chytením lopty. Mäntylaakso získava loptu. Mäntylaakso má famózny ťah na bránu. Lopta letí na bránu a triafa brvno!

85 minúta.
Monteil sa dostáva k lopte ako prvý. Vehkamäki získava loptu. Monteil oberá súpera o loptu zozadu. Monteil má famózny ťah na bránu.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
CWKS Pakoma - Watykan 2:3

Hráči mieria po záverečnom hvizde do kabín. Fanúšikovia tlieskajú obom tímom za výborný výkon.
Štatistika tohoto polčasu (hra na polovici): CWKS Pakoma 47%, Watykan 53%.
CWKS Pakoma - Watykan 2:3