Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
CWKS Pakoma Watykan
Skrzydłowy Taktika 5_3_2
41% Držení míče 59%
51% Míč na polovině 49%
10 Střely 16
1 Fauly 1
0 Žluté karty 1
0 Červené karty 0
1 Ofsajdy 0
52.3 průměrná známka 61.5
excellent Střelba excellent
solid Přihrávky excellent
solid Obrana excellent


5 minuta.
Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Amar zkusí centr! Koczy získává balón. Koczy přihrává z první. Tărăşilă je u míče první, tak co s ním udělá? Tărăşilă to zkouší technicky! Tvrdá rána... Tyč!
Slušná akce!

13 minuta.
Bengoechea hlavičkuje! Kornek zkouší přihrát. Tărăşilă přihrává spoluhráči do uličky. Monteil má trochu potíže se zpracováním. Monteil krásně vystřelil!
Ouu! To bylo těsné, míč o centimetry minul tyč.

18 minuta.
Míče se zmocnil Tămâie. Koczy skluzem získává míč. Koczy našel parádní ulicí spoluhráče. Míče se zmocnil Monteil. Monteil dal ránu jak z kanónu! Karavokiris to škrtnul nevím čím, ale míč krásně vyrazil.

27 minuta.
Míče se zmocnil Czwertyński. Mäntylaakso skluzem získává míč. Amar fauluje. Tak tohle je na kartičku! Amar to přehnal, šel do toho kolíkama napřed a kartu dostává naprosto po právu.

37 minuta.
Tărăşilă našel parádní ulicí spoluhráče. Mansız je u míče první, tak co s ním udělá? Monteil skluzem získává míč. Monteil dal ránu jak z kanónu! Karavokiris se snaží zmocnit se míče!
GÓÓÓL!!!
CWKS Pakoma - Watykan 0:1

43 minuta.
Tărăşilă se snaží okamžitě přihrát. Monteil má trochu potíže se zpracováním. Monteil zkouší přihrát. Koczy získává balón. Koczy krásně vystřelil! Školácká minela, tohle si brankář za rámeček nedá. Koczy nakopává balón dopředu. Přibíhající Monteil nezpracoval balón úplně nejlépe. Monteil dal ránu jak z kanónu!
GÓÓÓL!!!
CWKS Pakoma - Watykan 0:2

45 minuta.
Míč je za postranní čarou. Na hřiště se chystá Chimán.

Hráči míří po závěrečném hvizdu do kabin.
Statistiky tohoto poločasu (na jaké polovině byl míč): CWKS Pakoma 56%, Watykan 44%.
CWKS Pakoma - Watykan 0:2

46 minuta.
Czwertyński je u míče první, tak co s ním udělá? Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Czwertyński zkusí centr! Karantinos hlavičkuje! Mäntylaakso získává balón. Mäntylaakso dal ránu jak z kanónu! Pardon to škrtnul nevím čím, ale míč krásně vyrazil. Mäntylaakso vyskočil nejvýše!
Ouu! To bylo těsné, míč o centimetry minul tyč.

54 minuta.
Bengoechea získává balón. Bengoechea přihrává z první. Míče se zmocnil Mäntylaakso. Mäntylaakso krásně vystřelil!
GÓÓÓL!!!
CWKS Pakoma - Watykan 1:2

58 minuta.
Mansız skluzem získává míč. Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Mansız zkusí centr! Mäntylaakso hlavičkuje! Goryl je u míče první, tak co s ním udělá? Goryl krásně vystřelil! Brankář skočil po míči, ale ten mu vyklouzl. Doumen je u míče první, tak co s ním udělá? Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Doumen zkusí centr! Mansız získává balón. Monteil si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. Monteil to zkouší technicky! Brankář skočil po míči, ale ten mu vyklouzl.

62 minuta.
Přibíhající Chimán nezpracoval balón úplně nejlépe. Kornek je u míče první, tak co s ním udělá? Kornek přihrává z první. Monteil získává balón. Monteil dal ránu jak z kanónu! Školácká minela, tohle si brankář za rámeček nedá.

66 minuta.
Vhazování. Kornek vhazuje míč. Tărăşilă přihrává spoluhráči do uličky. Monteil získává balón. Monteil krásně vystřelil!
Slušná akce!

66 minuta.
Karavokiris odkopává míč do bezpečí. Míč je za postranní čarou. Kornek vhazuje míč. Monteil je u míče první, tak co s ním udělá? Monteil dal ránu jak z kanónu!
Tak to bylo o fous!

72 minuta.
Míče se zmocnil Karantinos. Karantinos nakopává balón dopředu. Míče se zmocnil Mäntylaakso. Mäntylaakso krásně vystřelil!
GÓÓÓL!!! Stav je srovnaný!
CWKS Pakoma - Watykan 2:2

74 minuta.
Vehkamäki centruje. Porrato hlavičkuje! Karantinos nakopává balón dopředu. Goryl získává balón. Goryl krásně vystřelil! Pardon se natahuje za míčem, ale pouze ho vyráží!

75 minuta.
Monteil hlavičkuje! Míče se zmocnil Tărăşilă. Tărăşilă se snaží okamžitě přihrát. Koczy je u míče první, tak co s ním udělá? Koczy to zkouší technicky!
Slušná akce!

81 minuta.
Bengoechea přihrává spoluhráči do uličky. Karantinos získává balón. Karantinos centruje. Goryl získává balón. Goryl to zkouší technicky! Pardon odkopává balón! Přibíhající Amar nezpracoval balón úplně nejlépe. Mäntylaakso získává balón. Mäntylaakso krásně vystřelil! Míč letí na branku, břevno!

85 minuta.
Monteil je u míče první, tak co s ním udělá? Vehkamäki získává balón. Monteil skluzem získává míč. Monteil krásně vystřelil!
GÓÓÓL!!!
CWKS Pakoma - Watykan 2:3

Hráči míří po závěrečném hvizdu do kabin.
Statistiky tohoto poločasu (na jaké polovině byl míč): CWKS Pakoma 47%, Watykan 53%.
CWKS Pakoma - Watykan 2:3