Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
  • Дата: 2019-11-01 19:29
  • Матч Ліги: Friendly
  • Стадіон: Slovensko U21 Arena
  • Погода: partly cloudy
    drizzle
  • Глядачі: 9874
Slovensko U21 Colombia U21
defend Тактики C-D-2MD-2A-TP
52% Володіння 48%
40% Гра на половині 60%
8 Удари 0
2 Фоли 1
0 Жовті картки 1
0 Червоні картки 0
1 Положеннь поза грою 5
47.8 Середні показники 43.8
good Удари adequate
good Паси average
good Відбір adequate


8 хвилина.
Nezbeda віддає пас в один дотик. Krídlo встигає дотягнутись першим до м`яча. Krídlo віддає пас в потрібний момент. Bilnica наближається до м`яча. Bilnica мав просто чудову можливість забити. Воротяр припускається жахливої помилки, впускаючи легкий м`яч.

9 хвилина.
Urrutia віддає пас. Трохи високо... М`яч виходить за межі поля. Cajhan вкидає м`яч. Tyminský наближається до м`яча. Tyminský віддає пас в центр. Lleras виносить м`яча. Krídlo наближається до м`яча. Krídlo росмахується, удар... Стійка!

33 хвилина.
Krídlo встигає дотягнутись першим до м`яча. Ramírez встигає дотягнутись першим до м`яча. Krídlo збиває опонента. Це фол! Прибігли лікарі з носілками щоб забрати з поля Ramírez , але після кількох секунд чаклування Ramírez встав. Здається він кульгає...

40 хвилина.
Urrutia спритно перехопив пас. Urrutia відправляє "шкіряного" високо в повітря. Асистент рефері підіймає свій прапорець,ще один кутовий. В штрафній невеличка штовханина. Cajhan виконує угловий. Krídlo в падінні б`є головою. Воротар не втримав м`яч. Діряві руки!
Дуже близько!

43 хвилина.
Nezbeda намагається віддати пас. Cajhan наближається до м`яча. Lozano фолить. Lozano отримує попередження. Cajhan отримав травму в зіткненні, його мабуть доведеться замінити.

45 хвилина.
М`яч виходить за межі поля. Téllez виходить на поле. Глядачі аплодують.

Тайм закінчився, гравці йдуть до роздягальні. Фани аплодують, чудова гра з обох сторін.
Статистика тайму: гра на половині Slovensko U21 34%, Colombia U21 66%.
Жодна з команд не змогла досягти успіху у воріт суперника - нічия!
Slovensko U21 - Colombia U21 0:0

46 хвилина.
Buksár віддає пас в потрібний момент. Urrutia грає технічно і обігрує. Urrutia відправляє "шкіряного" високо в повітря. Buksár грає технічно і обігрує. Buksár віддає пас. Трохи високо...
Удар, гоооолл!! Ні... М`яч пролітає поруч зі стійкою.

60 хвилина.
Аут. Marulanda виходить на поле. Глядачі аплодують. Soto виходить на поле. Глядачі аплодують.

72 хвилина.
Аут. Salamon виходить на поле. Глядачі аплодують.

74 хвилина.
Rajnič встигає дотягнутись першим до м`яча. Rajnič віддає пас. Трохи високо... Monzón приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді Bilnica грає технічно і обігрує. Bilnica росмахується, удар... Lleras в неймовірному стрибку дістає м`яч і змінює його траекторію. Оплески воротареві!

84 хвилина.
Monzón намагається упіймати м`яч. Salamon віддає пас, неперевершена точність! Bilnica грає технічно і обігрує. Bilnica росмахується, удар... Lleras відчайдушно намагається втримати м`яч.
ГОООООООООЛ!!!
Slovensko U21 - Colombia U21 1:0

Тайм закінчився, гравці йдуть до роздягальні. Фани аплодують, чудова гра з обох сторін.
Статистика тайму: гра на половині Slovensko U21 45%, Colombia U21 55%.
Slovensko U21 - Colombia U21 1:0