Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Brazil Croatia
sim433 Тактики sim4321
50% Володіння 50%
45% Гра на половині 55%
15 Удари 6
5 Фоли 3
0 Жовті картки 1
0 Червоні картки 0
0 Положеннь поза грою 0
84.7 Середні показники 79.5
brilliant Удари incredible
magical Паси brilliant
brilliant Відбір brilliant


5 хвилина.
dos Santos грає технічно і обігрує. dos Santos віддає пас в потрібний момент. Gustavo наближається до м`яча. Gustavo віддає пас. Трохи високо... Chaves вистрибує та б`є головою. Воротар не втримав м`яч. Діряві руки!

12 хвилина.
Kovačić встигає дотягнутись першим до м`яча. Gustavo збиває опонента. Це фол! Ушкоджений гравець, Kovačić, швидко встає. Здається з ним все гаразд! Srna встановлює м`яч на позначці, робить не великий розгін. Olić в падінні б`є головою.
Дуже близько!

13 хвилина.
da Silva спритно перехопив пас. da Silva віддає пас в потрібний момент. Chaves грає технічно і обігрує. Chaves росмахується, удар... Pletikosa безнадійно кидається на вже перетнувший межу м`яч.
ГОООООООООЛ!!!
Brazil - Croatia 1:0

19 хвилина.
До мяча підбігає Mandžukić, у нього проблеми з прийомом мяча. Alves спритно перехопив пас. Свисток рефері. Порушення правил з боку Perišić . Alves корчиться від білю, його безумовно треба замінити. Alves не в змозі продовжувати гру. Douglas виходить на поле. Глядачі аплодують.

31 хвилина.
Ćorluka віддає пас, неперевершена точність! Modrić наближається до м`яча. Bezerra спритно перехопив пас. Bezerra віддає пас в центр. Chaves встигає підставити голову під м`яч. Pletikosa дістає м`яч кінчиками своїх пальців.

33 хвилина.
Gustavo встигає дотягнутись першим до м`яча. Srna наближається до м`яча. Gustavo спритно перехопив пас. Gustavo відправляє "шкіряного" високо в повітря. Chaves встигає підставити голову під м`яч. Воротар не втримав м`яч. Діряві руки!

36 хвилина.
Gustavo відправляє "шкіряного" високо в повітря. Chaves грає технічно і обігрує. Chaves віддає пас, неперевершена точність! Vieira грає технічно і обігрує. Vieira пробиває.
ГОООООООООЛ!!!
Brazil - Croatia 2:0

45 хвилина.
dos Santos віддає прострільну передачу. Chaves встигає дотягнутись першим до м`яча. Свисток рефері. Порушення правил з боку Ćorluka . Ćorluka отримує попередження. Chaves було завдано ушкодження в результаті зіткнення. Відстань до воріт суперника не така вже й значна, порівняно з розмірами поля. Douglas розбігається... Удар! Чудова траекторія!
Дуже близько!

Тайм закінчився, гравці йдуть до роздягальні. Фани аплодують, чудова гра з обох сторін.
Статистика тайму: гра на половині Brazil 46%, Croatia 54%.
Brazil - Croatia 2:0

55 хвилина.
Olić встигає дотягнутись першим до м`яча. Olić віддає пас в центр. Modrić наближається до м`яча. Modrić відправляє "шкіряного" високо в повітря. Olić вистрибує та б`є головою. César намагається втримати м`яч, але той висковзає з його рук.
ГОООООООООЛ!!!
Brazil - Croatia 2:1

57 хвилина.
Vieira спритно перехопив пас. Vieira відправляє "шкіряного" високо в повітря. Chaves приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді da Silva намагається прийняти м`яч на груди. da Silva пробиває.
Який був момент!

64 хвилина.
До мяча підбігає Kovačić, у нього проблеми з прийомом мяча. Kovačić віддає пас, неперевершена точність! Mandžukić встигає дотягнутись першим до м`яча. Mandžukić пробиває. в неймовірний стрибок César!.. Але м`яча не дістав.
ГОООООООООЛ!!! Рівна гра з обох сторін.
Brazil - Croatia 2:2

65 хвилина.
da Silva встигає дотягнутись першим до м`яча. da Silva віддає прострільну передачу. Chaves наближається до м`яча. Chaves росмахується, удар... Pletikosa безнадійно кидається на вже перетнувший межу м`яч.
ГОООООООООЛ!!!
Brazil - Croatia 3:2

72 хвилина.
Ćorluka віддає пас в один дотик. da Silva наближається до м`яча. da Silva навішуєєєє... Гарний пас! Chaves грає технічно і обігрує. Chaves пробиває. Pletikosa в неймовірному стрибку дістає м`яч і змінює його траекторію. Оплески воротареві! Lovren грає технічно і обігрує. Lovren віддає пас в центр. Luiz приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді Bezerra встигає дотягнутись першим до м`яча. Bezerra віддає пас в центр.
Який був момент!

73 хвилина.
dos Santos віддає прострільну передачу. da Silva віддає пас, неперевершена точність! Vieira грає технічно і обігрує. Vieira віддає пас. Трохи високо... da Silva в падінні б`є головою. Pletikosa дістає м`яч кінчиками своїх пальців. Srna наближається до м`яча. Srna відправляє "шкіряного" високо в повітря. Mandžukić намагається прийняти м`яч на груди. Luiz відправляє "шкіряного" високо в повітря. Chaves встигає підставити голову під м`яч.
ГОООООООООЛ!!!
Brazil - Croatia 4:2

87 хвилина.
Pranjić відправляє "шкіряного" високо в повітря. Douglas приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді Vieira грає технічно і обігрує. Vieira відправляє "шкіряного" високо в повітря. da Silva вистрибує та б`є головою.
Удар, гоооолл!! Ні... М`яч пролітає поруч зі стійкою.

Тайм закінчився, гравці йдуть до роздягальні. Фани аплодують, чудова гра з обох сторін.
Статистика тайму: гра на половині Brazil 45%, Croatia 55%.
Brazil - Croatia 4:2