Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Brazil Croatia
sim433 Taktika sim4321
50% Držanie lopty 50%
45% Hra na polovici 55%
15 Strely 6
5 Fauly 3
0 Žlté karty 1
0 Červené karty 0
0 Postavenia mimo hry 0
84.7 Priemerná známka 79.5
brilliant Útočenie (streľba) incredible
magical Tvorenie hry (prihrávanie) brilliant
brilliant Obrana (bránenie) brilliant


5 minúta.
dos Santos získava loptu. dos Santos sa snaží presne nájsť spoluhráča. Gustavo sa dostáva k lopte. Gustavo prihráva, no lopta letí vysoko. Chaves vyskakuje a hlavičkuje. Brankárovi sa lopta vyšmykla. Je to babrák!

12 minúta.
Kovačić sa dostáva k lopte ako prvý. Gustavo posiela súpera k zemi. Nešetrný faul! Zranený hráč, Kovačić, sa však rýchlo postavil na nohy. Vyzerá to s ním OK! Srna bude zrejme centrovať loptu do pokutového územia s krátkym rozbehom. Olić výborne hlavičkuje.
To bolo tesné.

13 minúta.
da Silva šikovne vystihol rozohrávku súpera. da Silva sa snaží presne nájsť spoluhráča. Chaves získava loptu. Chaves si chystá loptu na strelu a páli... Pletikosa sa márne hádže za loptou.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
Brazil - Croatia 1:0

19 minúta.
Mandžukić má drobné problémy s chytením lopty. Alves šikovne vystihol rozohrávku súpera. Rozhodca píska faul, Perišić je napomínaný za zlé správanie. Alves sa zvíja v bolestiach, tento zápas už nedohrá a bude musieť byť vystriedaný. Alves nebude môcť pokračovať. Douglas vstupuje na ihrisko s jasnými pokynmi.

31 minúta.
Ćorluka výborne prihráva voľnému hráčovi, táto prihrávka mala oči. Modrić sa dostáva k lopte. Bezerra šikovne vystihol rozohrávku súpera. Bezerra centruje. Chaves dostáva loptu na hlavičku. Pletikosa vyráža loptu končekmi prstov.

33 minúta.
Gustavo sa dostáva k lopte ako prvý. Srna sa dostáva k lopte. Gustavo šikovne vystihol rozohrávku súpera. Gustavo kope loptu vysoko do vzduchu. Chaves dostáva loptu na hlavičku. Brankárovi sa lopta vyšmykla. Je to babrák!

36 minúta.
Gustavo kope loptu vysoko do vzduchu. Chaves získava loptu. Chaves výborne prihráva voľnému hráčovi, táto prihrávka mala oči. Vieira získava loptu. Vieira strieľa.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
Brazil - Croatia 2:0

45 minúta.
dos Santos prihráva spoluhráčovi do uličky. Chaves sa dostáva k lopte ako prvý. Rozhodca píska faul, Ćorluka je napomínaný za zlé správanie. Ćorluka je napomenutý. Chaves bol nepríjemne zrazený k zemi. Bude se kopať priamy kop zpoza šestnástky. Douglas sa rozbieha a volí technickú strelu.
To bolo tesné.

Hráči mieria po záverečnom hvizde do kabín. Fanúšikovia tlieskajú obom tímom za výborný výkon.
Štatistika tohoto polčasu (hra na polovici): Brazil 46%, Croatia 54%.
Brazil - Croatia 2:0

55 minúta.
Olić sa dostáva k lopte ako prvý. Olić centruje. Modrić sa dostáva k lopte. Modrić kope loptu vysoko do vzduchu. Olić vyskakuje a hlavičkuje. César sa snaží dostať loptu do svojich rúk, ale tá mu vypadáva.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
Brazil - Croatia 2:1

57 minúta.
Vieira šikovne vystihol rozohrávku súpera. Vieira kope loptu vysoko do vzduchu. Chaves hlavičkuje. da Silva sa snaží spracovať loptu na svojej hrudi. da Silva strieľa.
Skvelá šanca!

64 minúta.
Kovačić má drobné problémy s chytením lopty. Kovačić výborne prihráva voľnému hráčovi, táto prihrávka mala oči. Mandžukić sa dostáva k lopte ako prvý. Mandžukić strieľa. César sa efektne vrhá za loptou, ale nedosahuje na ňu.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!! Skóre je vyrovnané!
Brazil - Croatia 2:2

65 minúta.
da Silva sa dostáva k lopte ako prvý. da Silva prihráva spoluhráčovi do uličky. Chaves sa dostáva k lopte. Chaves si chystá loptu na strelu a páli... Pletikosa sa márne hádže za loptou.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
Brazil - Croatia 3:2

72 minúta.
Ćorluka prihráva z prvej. da Silva sa dostáva k lopte. da Silva sa snaží o okamžitú prihrávku. Chaves získava loptu. Chaves strieľa. Pletikosa zázračne mení smer lopty. Lovren získava loptu. Lovren centruje. Luiz hlavičkuje. Bezerra sa dostáva k lopte ako prvý. Bezerra centruje.
Skvelá šanca!

73 minúta.
dos Santos prihráva spoluhráčovi do uličky. da Silva výborne prihráva voľnému hráčovi, táto prihrávka mala oči. Vieira získava loptu. Vieira prihráva, no lopta letí vysoko. da Silva výborne hlavičkuje. Pletikosa vyráža loptu končekmi prstov. Srna sa dostáva k lopte. Srna kope loptu vysoko do vzduchu. Mandžukić sa snaží spracovať loptu na svojej hrudi. Luiz kope loptu vysoko do vzduchu. Chaves dostáva loptu na hlavičku.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
Brazil - Croatia 4:2

87 minúta.
Pranjić kope loptu vysoko do vzduchu. Douglas hlavičkuje. Vieira získava loptu. Vieira kope loptu vysoko do vzduchu. da Silva vyskakuje a hlavičkuje.
Chýbalo len pár centimetrov.

Hráči mieria po záverečnom hvizde do kabín. Fanúšikovia tlieskajú obom tímom za výborný výkon.
Štatistika tohoto polčasu (hra na polovici): Brazil 45%, Croatia 55%.
Brazil - Croatia 4:2