Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Brazil Croatia
sim433 Taktika sim4321
50% Držení míče 50%
45% Míč na polovině 55%
15 Střely 6
5 Fauly 3
0 Žluté karty 1
0 Červené karty 0
0 Ofsajdy 0
84.7 průměrná známka 79.5
brilliant Střelba incredible
magical Přihrávky brilliant
brilliant Obrana brilliant


5 minuta.
dos Santos získává balón. dos Santos našel parádní ulicí spoluhráče. Míče se zmocnil Gustavo. Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Gustavo zkusí centr! Chaves naskakuje na centr! Brankář skočil po míči, ale ten mu vyklouzl.

12 minuta.
Kovačić je u míče první, tak co s ním udělá? Gustavo soupeře posílá k zemi a to je faul. Faulovaný Kovačić se rychle snaží dostat se na nohy. Vypadá to, že bude v pořádku. Srna bude centrovat do vápna, rozbíhá se... Olić vyskočil nejvýše!
Ouu! To bylo těsné, míč o centimetry minul tyč.

13 minuta.
da Silva si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. da Silva našel parádní ulicí spoluhráče. Chaves získává balón. Chaves to zkouší technicky! Pletikosa se za střelou jenom otáčí.
GÓÓÓL!!!
Brazil - Croatia 1:0

19 minuta.
Přibíhající Mandžukić nezpracoval balón úplně nejlépe. Alves si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. Rozhodčí píská faul, Perišić atakoval soupeře příliš tvrdě. Alves se svíjí na zemi v bolestech, na lavičce se rozcvičuje náhradník. Alves není schopen pokračovat ve hře. Na hřiště se chystá Douglas.

31 minuta.
Ćorluka výborně přihrává do běhu! Míče se zmocnil Modrić. Bezerra si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. Bezerra centruje. Tady bude hlavičkovat volný Chaves. Pletikosa zkusil něco jako skok, míč ho trefil a odrazil se mimo branku!

33 minuta.
Gustavo je u míče první, tak co s ním udělá? Míče se zmocnil Srna. Gustavo si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. Gustavo nakopává balón dopředu. Tady bude hlavičkovat volný Chaves. Brankář skočil po míči, ale ten mu vyklouzl.

36 minuta.
Gustavo nakopává balón dopředu. Chaves získává balón. Chaves výborně přihrává do běhu! Vieira získává balón. Vieira dal ránu jak z kanónu!
GÓÓÓL!!!
Brazil - Croatia 2:0

45 minuta.
dos Santos přihrává spoluhráči do uličky. Chaves je u míče první, tak co s ním udělá? Rozhodčí píská faul, Ćorluka atakoval soupeře příliš tvrdě. Tak tohle je na kartičku! Ćorluka to přehnal, šel do toho kolíkama napřed a kartu dostává naprosto po právu. Chaves byl nepříjemně sražen k zemi. Je tu přímák ze slibné pozice. Uvidíme, co Douglas zvolí. Přihrávku nebo střelu? Bude to střela - parádní rána!
Ouu! To bylo těsné, míč o centimetry minul tyč.

Hráči míří po závěrečném hvizdu do kabin.
Statistiky tohoto poločasu (na jaké polovině byl míč): Brazil 46%, Croatia 54%.
Brazil - Croatia 2:0

55 minuta.
Olić je u míče první, tak co s ním udělá? Olić centruje. Míče se zmocnil Modrić. Modrić nakopává balón dopředu. Olić naskakuje na centr! César se natahuje za míčem, ale pouze ho vyráží!
GÓÓÓL!!!
Brazil - Croatia 2:1

57 minuta.
Vieira si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. Vieira nakopává balón dopředu. Chaves hlavičkuje! da Silva zkouší zpracovat míč na hrudi. da Silva dal ránu jak z kanónu!
Slušná akce!

64 minuta.
Přibíhající Kovačić nezpracoval balón úplně nejlépe. Kovačić výborně přihrává do běhu! Mandžukić je u míče první, tak co s ním udělá? Mandžukić dal ránu jak z kanónu! César skáče za míčem, ale nedosahuje na něj!
GÓÓÓL!!! Stav je srovnaný!
Brazil - Croatia 2:2

65 minuta.
da Silva je u míče první, tak co s ním udělá? da Silva přihrává spoluhráči do uličky. Míče se zmocnil Chaves. Chaves to zkouší technicky! Pletikosa se za střelou jenom otáčí.
GÓÓÓL!!!
Brazil - Croatia 3:2

72 minuta.
Ćorluka přihrává z první. Míče se zmocnil da Silva. da Silva se snaží okamžitě přihrát. Chaves získává balón. Chaves dal ránu jak z kanónu! Pletikosa to škrtnul nevím čím, ale míč krásně vyrazil. Lovren získává balón. Lovren centruje. Luiz hlavičkuje! Bezerra je u míče první, tak co s ním udělá? Bezerra centruje.
Slušná akce!

73 minuta.
dos Santos přihrává spoluhráči do uličky. da Silva výborně přihrává do běhu! Vieira získává balón. Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Vieira zkusí centr! da Silva vyskočil nejvýše! Pletikosa zkusil něco jako skok, míč ho trefil a odrazil se mimo branku! Míče se zmocnil Srna. Srna nakopává balón dopředu. Mandžukić zkouší zpracovat míč na hrudi. Luiz nakopává balón dopředu. Tady bude hlavičkovat volný Chaves.
GÓÓÓL!!!
Brazil - Croatia 4:2

87 minuta.
Pranjić nakopává balón dopředu. Douglas hlavičkuje! Vieira získává balón. Vieira nakopává balón dopředu. da Silva naskakuje na centr!
Tak to bylo o fous!

Hráči míří po závěrečném hvizdu do kabin.
Statistiky tohoto poločasu (na jaké polovině byl míč): Brazil 45%, Croatia 55%.
Brazil - Croatia 4:2